O Firmie

Witamy serdecznie na stronie

Drewjan

 

Zajmujemy się produkcją głównie regałów z litego drewna sosnowego oraz mebli ogrodowych i drewna opałowego. Działamy na polskim rynku ponad 20 lat nasze produkty można znaleść w wielu sklepach meblowych jak i hurtowniach. Możemy państwu zaproponować meble w najniższych cenach bezpośrednio od producenta. Nasze wyroby posłużą przez wiele lat ponieważ nie są to meble marketowe tylko solidne i wytrzymałe jakie można spotkać w dobrych sklepach meblowych. Oferowane przez nas meble są proste i bardzo praktyczne przez co cieszą się popularnością. Dbamy o to aby produkty były wykonane rzetelnie, starannie i dokładnie ku zadowoleniu klientów. Naszym atutem jest dobra jakość w niskiej cenie i prostota wykonania co przyciąga zainteresowanych.

 

Specjalizujemy się w produkcji mebli sosnowych głównie regałów, mebli ogrodowych jak również opału. Charakteryzuje nas dobra jakość w niskiej cenie. Realizujemy indywidualne zamówienia. Klient nasz Pan.

 

Polecamy regały sosnowe dostępne w ok 150 wariantach jak i komody sosnowe,meble ogrodowe królewskie na żeliwnych lub aluminiowych nogach, stelaże pod hamak.Drewno opałowe workowane maszynowo, łupane: buk, brzoza, olcha, świerk  jak i rozpałka.

Poznaj pełną ofertę Drewjan

34-236 Sidzina 670

tel. 512-892-650  |   18-26-73-033

drewjan@post.pl

Wysyłanie formularza...

O nie.... Coś poszło nie tak :( Spróbuj ponownie, na pewno się uda!

Dziękuję za wiadomość!

STRONA GŁÓWNA

OFERTA

O FIRMIE

GALERIA

KONTAKT

512-892-650  |   18-26-73-033

Obserwuj nas na Facebooku!

drewjan@post.pl

Zadzwon: Drejwan - producent mebli sosnowych
Drejwan - producent mebli sosnowych

Drewjan

Producent mebli sosnowych

Drejwan - producent mebli sosnowych - zadzwon

Telefon:

512-892-650 ,  18-26-73-033

Napisz do Drejwan - producent mebli sosnowych

e-mail: drewjan@post.pl

KONTAKT

Realizacja: SpecialSoft.pl

Polityka prywatności