O firmie

Zajmujemy się produkcją głównie regałów z litego drewna sosnowego oraz mebli ogrodowych i drewna opałowego. Działamy na polskim rynku ponad 20 lat nasze produkty można znaleść w wielu sklepach meblowych jak i hurtowniach.Możemy państwu zaproponować meble w najniższych cenach bezpośrednio od producenta. Nasze wyroby posłużą przez wiele lat ponieważ nie są to meble marketowe tylko solidne i wytrzymałe jakie można spotkać w dobrych sklepach meblowych.Oferowane przez nas meble są proste i bardzo praktyczne przez co cieszą się popularnością.Dbamy o to aby produkty były wykonane rzetelnie, starannie i dokładnie ku zadowoleniu klientów.Naszym atutem jest dobra jakość w niskiej cenie i prostota wykonania co przyciąga zainteresowanych.

Zapraszamy nasz profil na facebook-u

Data dodania: 2012-01-12 15:32:00

Specjalizujemy się w produkcji mebli sosnowych głównie regałów, mebli ogrodowych jak również opału.Charakteryzuje nas dobra jakość w niskiej cenie.Realizujemy indywidualne zamówienia.Klient nasz Pan.

Polecamy regały sosnowe dostępne w ok 150 wariantach jak i komody sosnowe,meble ogrodowe królewskie na żeliwnych lub aluminiowych nogach, stelaże pod hamak.Drewno opałowe workowane maszynowo, łupane: buk, brzoza, olcha, świerk  jak i rozpałka.